Przejdź do treści głównej

30 dni do rozpoczęcia 10. jubileiuszowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według

INNOWACJE DLA PRZEMYSŁU, MEDYCYNY i ZDROWIA oraz ŻYCIA CODZIENNEGO już po raz 10 zostaną zaprezentowane w Katowicach podczas Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017, które odbędą się w dniach 22-23 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG są narzędziem prorynkowej promocji innowacyjnych produktów, technologii i usług o poziomie gotowości technicznej TRL od 4 do 9, jak również innowacji, które weszły już na rynek i rozpoczęła się ich komercjalizacja. Targi są też platformą bezpośredniego kontaktu i spotkań przedstawicieli nauki, innowacyjnych przedsiębiorstw, przemysłu i otoczenia biznesu oraz podmiotów wspomagających i finansujących badania i rozwój.

Wystawcy z kilkunastu krajów świata zaprezentują swą ofertę na stoiskach indywidualnych lub zbiorowych (narodowych, regionalnych, instytucjonalnych, np. izb branżowych itp.). Targi są platformą bezpośredniego kontaktu przedstawicieli nauki i biznesu oraz instytucji wspomagających rozwój. Celem wydarzenia jest pobudzenie międzynarodowej i interdyscyplinarnej wymiany biznesowej i naukowej oraz transferu wyników badań do gospodarki. Targi wzbogacą liczne imprezy towarzyszące: konferencje, rozmowy B2B, prezentacje.

Więcej informacji
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś