Przejdź do treści głównej

Debata. Śląskie z potencjałem. Inteligentne specjalizacje. Nowe otwarcie


od 2019-04-11 [00:00] do 2019-04-11 [00:00]
Data publikacji: 2019-03-25 14:44

Środowiska gospodarcze będą miały możliwość przedstawienia swoich rekomendacji podczas konferencji, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w sali obrad Sejmiku Województwa Śląskiego.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do podzielenia się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi kierunków rozwoju województwa śląskiego. Zmiany w regionie nie byłby możliwe bez działających tutaj firm, dlatego doceniając ich wkład w zachodzące przemiany władze województwa chciałyby poznać opinie przedsiębiorców dotyczące perspektyw na najbliższe lata.

Środowiska gospodarcze będą miały możliwość przedstawienia swoich rekomendacji podczas konferencji „Śląskie z potencjałem. Inteligentne specjalizacje. Nowe otwarcie”, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w sali obrad Sejmiku Województwa Śląskiego.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. ochrona środowiska, nowe technologie, branża automotive i przemysł lotniczy, a także górnictwo i energetyka. Wszystko to w kontekście przygotowywaniu planów rozwoju regionu, szczególnie w zakresie wydatkowania środków UE w perspektywie 2021-2027, a także funkcjonowania inteligentnych specjalizacji województwa śląskiego i Strategii Rozwoju Gospodarczego Województwa Śląskiego do roku 2030.

Więcej informacjiPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś