Przejdź do treści głównej

II Międzynarodowa Konferencja InterNanoPoland 2017


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według

W dniach 22-23 czerwca 2017r. roku podczas X edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2017 w Katowicach odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja InterNanoPoland 2017.

Organizowana przez Fundację Nanonet wraz z Miastem Katowice oraz Śląskim Klastrem Nano Konferencja InterNanoPoland 2017 jest wyjściem naprzeciw rosnącym i zmiennym potrzebom innowacyjnego sektora biznesowego i naukowego skupionego wokół nanotechnologii i zaawansowanych technologii. Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje zagadnienia nanomateriałów, nanoelektroniki, nanofotoniki, nanobiotechnologii, nanomedycyny a także przemysłowego zastosowania nanotechnologii oraz etycznych, społecznych i środowiskowych aspektów nanonauki i nanotechnologii, co wpisuje się m.in. zakres Krajowych Inteligentnych Specjalizacji.

Podczas konferencji zostaną zorganizowane seminaria, prezentacje i spotkania networkingowe dla przedstawicieli nanotechnologicznych firm i instytutów ze świata. Zaproszenie do Komitetu Naukowego przyjęli i potwierdzili naukowcy związani z branżą nanotechnologiczną z wiodących ośrodków naukowych w Polsce. Umożliwia to utworzenie nowych potencjalnych kontaktów naukowo-biznesowych oraz wymianę informacji i transferu technologii. Podczas konferencji zorganizowany zostanie po raz pierwszy w Polsce NANO Startup City. Kato Startup City to konkurs startupowy, w którym prezentują się czołowe rozwiązania i projekty biznesowe. Ta edycja konkursu to okazja do zobaczenia około 10 ciekawych projektów startupowych związanych z nanotechnologią. Projekty są oceniane przez jury i widownię. Najlepsze zostaną nagrodzone,

Do udziału w konferencji zapraszamy studentów, doktorantów przedstawicieli nauki i przemysłu.

Więcej informacji
Facebook

Źródło: NANO
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś