Przejdź do treści głównej

Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym. Dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukces?


od 2018-11-22 [00:00] do 2018-11-22 [00:00]
Data publikacji: 2018-11-16 13:04

Ośrodek Enterprise Europe Network  przy Funduszu Górnośląskim S.A. we współpracy z Federacją BVMW i firmą DREBERIS  zaprasza Państwa w dniu 22 listopada br. na seminarium dotyczące wchodzenia polskich firm na rynki niemieckojęzyczne - niemiecki, austriacki, szwajcarski (tzw. rynki DACH).

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników ze specyfiką rynków niemieckojęzycznych (DACH) i wyjaśnienie, w jaki sposób efektywnie wchodzić na te rynki, prowadzić biznes i asymilować się z otoczeniem.

Zaproszenie kierowane jest do małych , średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających w swej ofercie innowacyjne produkty.
Prelegentami będą przedstawiciele Federacji BVMW i firmy DREBERIS: p. Paweł Kulbiński – Prokurent, Ekspert i p. Łukasz Jankowski – Menadżer Projektów Międzynarodowych.

Federacja BVMW jest największą niemiecką Organizacją Małych i Średnich Przedsiębiorstw; DREBERIS pomaga przedsiębiorstwom działającym lub planującym ekspansje na rynki zagraniczne, w szczególności na rynki niemieckojęzyczne.

Więcej informacjiPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś