Przejdź do treści głównej

Katowice. Kongres Wyzwań Zdrowotnych - Health Challenges Congress (HCC) oraz spotkania matchmakingowe


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-03-04 15:22

W dniach 7-8 marca 2019 roku, odbędzie się IV Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress - HCC) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach http://www.hccongress.pl/pl/. W zgodnej ocenie uczestników oraz obserwatorów minionych trzech edycji Kongresu, wydarzenie to stało się bezprecedensowym w skali Europy forum wielowątkowej dyskusji dotyczącej kluczowych zagadnień dla systemów opieki zdrowotnej.

Obserwatorium Technologie dla Medycyny jako Partner Wspierający wydarzenie, zaprasza do stoiska RAZEM DLA INNOWACYJNEJ MEDYCYNY, na którym będą również przedstawiciele Partnerów tworzących Obserwatorium. Podczas Kongresu odbedą się spotkania typu matchmaking dla przedsiębiorstw z branży medycznej, które są organizowane przez Obserwatorium w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania (SO RIS w PPO)”. Celem tych działań jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, wspierających kompetencje branżowe, a w rezultacie wypracowanie efektywnych projektów.

Spotkania typu matchmaking dotyczyć będą, tym razem:

  • kompatybilności elektromagnetycznej wyrobów medycznych,
  • projektowania urządzeń medycznych.

 Udział w spotkaniach bezpłatny, matchmaking odbywać się będzie w godzinach 9:30-16:30.

Prosimy o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniach matchmakingowych na adres mailowy obserwatorium@gapr.pl

Uwaga zgłoszenie na matchmaking nie zwalnia z rejestracji na Kongres, gdzie rejestracja jest wymagana do 5 marca 2019 r.!

Źródło: GAPR sp. z o.o.
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś