Przejdź do treści głównej

Konferencja DAXON IT NEWS. ITILove za nami!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według

W dniach 7-9 czerwca odbyła się konferencja DAXON IT NEWS. ITILove z najlepszymi fachowcami IT i zarządzania w Polsce, którzy przyjechali do Katowic by opowiedzieć o kierunkach rozwoju z IT i zarządzania.

Celem Konferencji było zaprezentowanie korzyści płynących ze współpracy na styku biznesu i nauki, szczególnie w obszarze badań i rozwoju. Konferencja adresowana była do miłośników IT, zarówno do pracowników średniego i wyższego szczebla zarządzania jak i do specjalistów oraz do pracowników naukowych, doktorantów i studentów, jednym słowem - do wszystkich zainteresowanych aktualizacją swojej wiedzy w zakresie IT i zarządzania.

Patronat merytoryczny nad wydarzeniem objął Wydział Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Stowarzyszenie itSMF Polska.
Patron honorowy: Prezydent Miasta Katowice Pan Marcin Krupa.
Patronat medialny: TVS, Radio Silesia, Kapitał Sląski, Governica.com, 4pm.pl.

Wydarzenie miało miejsce w dniach 7-9.06.2017r. w Auli CNTI Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Zasięg wydarzenia był ogólnopolski, a wydarzenie organizowane było bezpłatnie. Liczba uczestników wydarzenia wyniosła ok. 200 osób.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji DAXON IT NEWS znajdują się na stronie www.daxon.com.pl oraz fb funpage DAXON IT NEWS.

Organizatorzy wszystkim obecnym dziękują za aktywny udział w DAXON IT NEWS!

Źródło: UE Katowice
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś