Przejdź do treści głównej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) w Polsce


od 2018-11-12 [00:00] do 2018-11-18 [00:00]
Data publikacji: 2018-11-09 15:39

ŚTP w Polsce organizowany jest od 11 lat. W tym czasie Polska stała się jednym z liderów projektu Global Entrepreneurship Week, bijąc rekordy organizowanych wydarzeń, za co została doceniona nagrodami przyznawanymi w Mediolanie i Johannesburgu przez międzynarodową społeczność Global Entrepreneurship Network, której Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest częścią.

Tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, podobnie jak w poprzednich latach, oferuje pulę rozmaitych aktywności.  Jak co roku uczestnicy będą mogli wziąć udział m.in. w konferencjach dla początkujących przedsiębiorców, szkoleniach z zakresu finansów, spotkaniach rozwijających umiejętności miękkie, warsztatach pomagających rozwijać pomysły biznesowe lub wydarzeniach wzmacniających kompetencje na rynku pracy. Ważną częścią ŚTP są także wydarzenia skierowane do młodzieży. Województwo Śląskie organizuje konferencję Szkolnictwo zawodowe – szanse i perspektywy rozwoju, 13 listopada w Katowicach.

Pełna lista wydarzeń oraz rejestracja na nie dostępna jest pod adresem https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wyszukiwarka/

Zapraszamy do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości w województwie śląskim.

Więcej informacjiPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś