Przejdź do treści głównej

Warsztaty matchmakingowe w zakresie generowania wspólnych koncepcji przedsięwzięć posiadających potencjał B+R+I. Spotkanie informacyjne dot. wsparcia działalności B+R+I


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-03-05 00:00

Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Spotkaniu informacyjnym dot. wsparcia działalności B+R+I oraz Warsztatach matchmakingowych w zakresie generowania wspólnych koncepcji przedsięwzięć posiadających potencjał B+R+I , które odbedą się w siedzibie firmy (43-502 Czechowice – Dziedzice ul. Nad Białką 25).

Wydarzenia te odbędą się w dniu 08 marca 2019 r., w godzinach od 10:00 do 16:00 , w ramach projektu "Proces przedsiębiorczego odkrywania w obszarze technologii lotniczych i z nimi powiązanych”, realizowanego w ramach Działania 1.3. "Profesjonalizacja IOB” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Udział w w wydarzeniach jest bezpłatny. Program przebiegu wydarzeń znajdą Państwo w załączeniu.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w jednym lub obydwu wydarzeniach poprzez przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres: biuro@scntpl.pl.

Ilość miejsc dla uczestników wizyty jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń !

W trakcie zgłoszenia prosimy o informację o specjalnych potrzebach uczestnika, jeżeli takie istnieją.

Szczegółowe informacje na temat przebiegu wydarzeń mogą Państwo uzyskać kontaktując się z Organizatorem: Śląskim Centrum Naukowo-Technologicznym Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. telefonicznie pod numerem tel.: (32) 779 60 00, lub mailowo na adres: biuro@scntpl.pl

Źródło: Śląskie CNT Przemysłu Lotniczego
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś