Przejdź do treści głównej

XIV Forum Nowej Gospodarki


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-05-29 15:48

Zapraszamy do wzięcia udziału w XIV Forum Nowej Gospodarki.

O co tu chodzi ?

Forum Nowej Gospodarki jest to makroregionalna idea skupiająca się na rozwoju innowacyjnych technologii w województwach śląskim i małopolskim poprzez spotkania, dyskusje panelowe i wymianę doświadczeń  pomiędzy liderami gospodarki, nauki oraz administracji. Forum służy określeniu skutecznych dróg wspierania najbardziej obiecujących kierunków rozwoju technologicznego i gospodarczego kraju, tak by Polska mogła skutecznie konkurować na rynku globalnym.

Jaka tematyka ?

Najbliższa edycja Forum Nowej Gospodarki odbędzie się pod hasłem „Śląskie w drodze na Szczyt Klimatyczny COP 24.”. Przedstawiciele administracji, nauki oraz biznesu poszukają i wskażą możliwości do realizacji wspólnych projektów z zakresu kilku konkretnych obszarów tematycznych, w tym: gospodarki zasobooszczędnej i energooszczędnej, zielonej gospodarki, gospodarki niskoemisyjnej czy rewitalizacji terenów zdegradowanych.

Dlaczego jestem zaproszony?

Szukamy ekspertów posiadających wiedzę i doświadczenie oraz zainteresowanych rozwojem technologicznym i gospodarczym kraju, tak by województwo śląskie mogło skutecznie konkurować na rynku globalnym.

Jakie mam z tego korzyści?

Forum Nowej Gospodarki…

... zaoferuje Ci możliwość wzięcia udziału w dyskusjach, panelach, warsztatach dotyczących interesującej Cię tematyki,

… pozwoli Ci na wymianę doświadczeń  z liderami gospodarki, nauki oraz administracji,

... połączy Cię z innymi ekspertami, którzy tak jak Ty chcą wspierać rozwój technologiczny i gospodarczy regionu,

…podczas Laboratorium Innowacji będziesz mógł dyskutować z innymi uczestnikami warsztatów poświęconych technologiom przyszłości z zakresu energetyki prosumenckiej i OZE,

…przyczynisz się do opracowania ekspertyzy w zakresie strategii rozwoju i analizy potrzeb sektora energetyki,

... otrzymasz informacje z zakresu gospodarki zasobooszczędnej i energooszczędnej, zielonej, niskoemisyjnej czy rewitalizacji terenów zdegradowanych,

…Podczas sesji plenarnej będziesz mógł porozmawiać z autorytetami branży energetyki o przygotowaniach do grudniowego szczytu klimatycznego w Katowicach oraz zastanowić się czy zbliżająca się impreza i jej problematyka mogą okazać się szansą dla Śląska w zakresie rozwoju zielonej gospodarki,

... otrzymasz szansę współtworzenia działań wokół COP24.

Rejestracja na XIV Forum Nowej Gospodarki: aby dołączyć wystarczy, wypełnić ten formularz.

Udział w programie jest bezpłatny. Program Forum znajduje się tutaj

Strona internetowa wydarzenia

Organizacja XIV Forum Nowej Gospodarki oraz VI Pikniku Nauki i Kultury odbywa się przy wsparciu z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego.

Obrady Forum, w tym Living Lab, spotkanie B2B oraz spotkanie branżowe organizowane są w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania”, który jest realizowany w ramach Działania 1.3 „Profesjonalizacja IOB” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Źródło: PNT Euro-Centrum
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś