Przejdź do treści głównej

Zgłoś swój pomysł biznesowy i zawalcz o 300 tys. zł na rozwój!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-10-31 14:42

Praktyczne rady mentorów, wystąpienia eksperckie oraz Konkurs na ciekawy pomysł biznesowy!

Pomysłodawcy mogą zgłosić swój pomysł biznesowy za pośrednictwem prostego formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie wydarzenia. Zgłoszenia przyjmowane są do 31.10.17!

Wśród prelegentów tegorocznej edycji wydarzenia znaleźli się m.in: 

  • Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej MIDEA, specjalista od marketingu uhonorowany w 2011 roku nagrodą Człowieka Roku Polskiego Marketingu. dwóch bestsellerów - "Zakamarki marki" (która zdobyła tytuł Marketingowej Książki Roku) oraz "Grywalizacja" (pierwsze miejsce na liście bestsellerów OnePress), 
  • Maciej Westerowski, trener, doradca zawodowy, wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, przewodnik górski, organizator eventów, wyjazdów integracyjnych, pokazów autorskich, wystaw i festiwali. Od 3 lat jest trenerem w programie Google Internetowe Rewolucje,
  • Michał Mikulski: właściciel EGZOTech Sp. z o.o., egzoszkieletu i robota do rehabilitacji EgzoEMG,
  • Ireneusz Plaza, praktyk biznesu z 26-cio letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych, w tym 17 lat sprawowania funkcji prezesa zarządu. Pionier branży telemedycznej w Polsce - pomysłodawca, założyciel oraz 11-letni prezes Telemedycyny Polskiej S.A. - lidera rynku telemedycznego w Polsce, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. 

Wstęp wolny! Wystarczy się zarejestrować: www.start-it-up4.evenea.pl

Szczegółowe informacje oraz program Wydarzenia dostępny na stronie: www.start-it-up.pl.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 1.3 Profesjonalizacja IOB Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Źródło: Technopark Gliwice
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś