Przejdź do treści głównej

4 Design Days (26-29 stycznia 2023 r.) i Property Forum Śląsk (27 stycznia 2023 r.).


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2023-01-04 10:09

Zapraszamy do udziału w 4 Design Days 2023 – święcie architektury i designu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Siódma edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem: Together 4 Humanity.

26-27.01.2023 - Dni dla biznesu

28-29.01.2023 - Dni otwarte

Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.

Strona internetowa wydarzenia

Rejestracja

Podsumowanie edycji w 2022 roku:

  • kilkadziesiąt sesji, debat i prezentacji,
  • ponad 230 prelegentów z kraju i zagranicy,
  • niemal 200 wystawców,
  • 7,2 tys. zarejestrowanych gości biznesowych – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych,
  • podczas czterech dni wydarzenia wzięło udział blisko 9 tys. pasjonatów designu, architektów, projektantów i przedstawicieli biznesu,
  • debaty 4 Design Days transmitowane online odtworzono 48 tys. razy.

Edycja 2023 rok, zarys tematyczny:

Hasło tegorocznego wydarzenia brzmi Together 4 Humanity. Za nami rok pełen perturbacji, również w branży architektonicznej. Postępująca katastrofa klimatyczna i wojna w Ukrainie wywróciły dotychczasowy porządek do góry nogami. Przed jakimi wyzwaniami stoją dziś społeczeństwa? Co czeka architekturę w Polsce i na świecie?

  • Architekci nie mają złudzeń: branże budowlana i projektowa stoją przed wielką transformacją.
  • Rozwiązania zrównoważonego budownictwa mogą być pomocne w zatrzymaniu problemów, z którymi obecnie zmagają się społeczeństwa wielu krajów na świecie. Eksperci wskazują na kilka trendów, które pojawią się w najbliższych latach w architekturze.
  • Zmiany dotyczą również większej skali, czyli urbanistyki. Na sile przybiera idea miasta 15-minutowego.
  • Okazuje się, że architekci muszą szukać alternatyw dla standardowych materiałów budowlanych, z których korzystali do tej pory. Czy beton zejdzie na dalszy plan?

Property Forum Śląsk – City Talk to regionalna odsłona największej konferencji o rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – Property Forum. Rozmowy z władzami samorządowymi, inwestorami i deweloperami o potencjale inwestycyjnym na rynku nieruchomości na Śląsku i Zagłębiu jak co roku będą towarzyszyły wydarzeniu 4 Design Days.

Źródło: PTWP
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś