Przejdź do treści głównej

Jakie prognozy dla Śląska po 2020 r. ma KE? Przyjdź i dowiedz się więcej!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-11-09 10:45

Już 20 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w Auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się seminarium pt. „Perspektywy dynamicznego rozwoju województwa śląskiego. Dziś i jutro” dedykowane wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego naszego województwa. Rozmowy dotyczyć będą propozycji Komisji Europejskiej opracowanych dla Polityki Spójności w okresie 2021-2027. Gościem specjalnym będzie wysokiej rangi przedstawiciel Komisji Europejskiej Christopher Todd, Dyrektor Wydziału ds. Polski.

Głównym tematem seminarium będzie przedstawienie kształtu, a następnie dyskusja nt. unijnej Polityki Spójności w kolejnej perspektywie finansowej UE po 2020 roku. Polityka Spójności to najważniejszy instrument wsparcia finansowego kraju za pomocą środków unijnych, a także źródło wielu inwestycji prowadzonych na terenie Państwa gmin, powiatów, jak i całego województwa śląskiego.

Wszyscy wspólnie działamy na rzecz rozwoju naszego regionu, więc już dziś przygotujmy się do najnowszych rozdań funduszy unijnych. Głos Gmin, Miast, jak i całego Regionu jest niezwykle ważny w dialogu z Komisją Europejską, dlatego też serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym spotkaniu i zwrócenia uwagi na kluczowe kierunki wsparcia funduszami UE po roku 2020.

Organizatorem wydarzenia są:

Spotkanie adresowane jest do wszystkich beneficjentów funduszy europejskich, przedsiębiorstw, uczelni, organizacji pozarządowych, władz regionalnych i lokalnych oraz wszystkich osób działających na rzecz rozwoju naszego województwa.Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji do bezpośredniej dyskusji z przedstawicielem Komisji Europejskiej nt. naszej wspólnej przyszłości, możliwości inwestycyjnych i kierunków wsparcia Regionu funduszami UE.

Zgłoszenia należy przesyłać do 16 listopada br. na adres mailowy rejestracja@prosilesia.pl z dopiskiem "Perspektywy dynamicznego rozwoju województwa śląskiego. Dziś i jutro". Materiały do pobrania:

Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie.

Źródło: Pro Silesia
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś