Przejdź do treści głównej

Nauka dla Biznesu. Śląski potencjał – możliwości współpracy z sektorem badawczo – rozwojowym w ramach specjalizacji regionalnych


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-10-28 11:26

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją powstałą w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania (SO RIS w PPO)”, która jest branżowym przewodnikiem w zakresie możliwości współpracy z jednostkami sektora badawczo-rozwojowego w ramach regionalnych specjalizacji. Zawiera przekrojową prezentację obszarów technologicznych oraz usług rozwojowych, które znajdują się w ich ofercie.

Publikacja „Nauka dla Biznesu. Śląski potencjał – możliwości współpracy z sektorem badawczo – rozwojowym w ramach specjalizacji regionalnych” zawiera szczegółowe informacje pogrupowane według:

  • obszarów technologicznych,
  • obszarów badawczo-rozwojowych,
  • usług rozwojowych: doradczych i laboratoryjnych,

dedykowanych określonym specjalizacją, a przede wszystkim mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom.

Dokument ma na celu skuteczną promocję oferty sektora B+R i komercjalizację oraz wdrażanie prezentowanych rozwiązań w biznesie. Plik znajduje się w załączeniu.

Publikacja „Nauka dla Biznesu. Śląski potencjał – możliwości współpracy z sektorem badawczo – rozwojowym w ramach specjalizacji regionalnych” jest rezultatem projektu: „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Źródło: GAPR

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś