Przejdź do treści głównej

Relacja z 2. Międzynarodowego Warsztatu Tematycznego w ramach projektu Interreg Europe o akronimie LINDANET


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-06-19 11:29

Zespół Głównego Instytutu Górnictwa wspólnie z Departamentem Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego uczestniczyli w dniach 16-18 czerwiec 2020 w 2. Międzynarodowym Warsztacie Tematycznym w ramach projektu Interreg Europe o akronimie LINDANET (Europejska sieć współpracy regionów na rzecz redukcji zanieczyszczenia lindanem (European Network of Lindane waste affected regions working together towards a greener environment). Kierownikiem projektu w GIG jest dr inż. Grzegorz Gzyl.

Liderem projektu jest Gobierno de Aragón (Rząd Aragonii), a gospodarzami spotkania byli partnerzy z Land Sachsen-Anhalt (Niemcy).

LINDANET to projekt, który ma na celu połączenie wysiłków regionów europejskich dotkniętych zanieczyszczeniem HCH (Lindan). Tematyka projektu koncentruje się na działaniach zmierzających do poprawy stanu środowiska poprzez wpływ na polityki w miejscach zanieczyszczonych HCH.

Źródło: GIG
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś