Przejdź do treści głównej

XV Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2022 – już 11 i 12 maja br.


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-04-29 12:54

W dniach 11-12 maja br. w Katowickim Spodku/MCK odbędzie się XV jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów INTARG®2022. INTARG to międzynarodowa prezentacja potencjału i dorobku myśli technologicznej i nauki, tj. wynalazków, technologii i usług kierowanych do przemysłu. Jak zwykle zostało wsparte przez najwyższej rangi polskie i międzynarodowe instytucje i organizacje.

Lokalizacja tej imprezy w Katowicach jest najwłaściwszym miejscem dla organizacji owego wydarzenia i realizacji jego misji. Katowice, współgospodarz targów INTARG®2022, otrzymały tytuł Europejskiej Stolicy Nauki 2024 i są pierwszym miastem w Europie Środkowo-Wschodniej, któremu przyznano to prestiżowe wyróżnienie, włączając Katowice do działań na rzecz promocji kluczowych inicjatyw dla przyszłości świata, badań naukowych i innowacji.

W programie imprezy znajdzie się m.in. Konkurs z cenionymi przez jego laureatów nagrodami i medalami, panele dyskusyjne poświęcone synergii nauki i przemysłu, transferowi wiedzy i technologii, a także modelom finansowania badań naukowych i wdrożeń w przemyśle oraz gala finałowa.

Informacje dla Zwiedzających: www.intarg.pl

Link do rejestracji Zwiedzających: www.intarg-2022.konfeo.com

Wejście na Targi od strony Placu Sławika i Antalla „Placu Spodka”- przez wejście do MCK. Wstęp na targi, panele dyskusyjne, galę finałową jest bezpłatny!

Do zobaczenia na INTARG® 2022

Źródło: INTARG

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś