Przejdź do treści głównej

XX Konferencja BioMedTech Silesia. Tym razem, w wydaniu hybrydowym


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-05-27 14:10

27 maja 2022 r.  (piątek) o godz. 10.00 w siedzibie Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi oraz na platformie Zoom i YouTube odbędzie się Jubileuszowa XX Konferencja BioMedTech Silesia.

W programie konferencji zaplanowano m.in. panel dyskusyjny: Obserwatorium Technologie dla Medycyny z udziałem gości oraz prezentację nadesłanych prac z zakresu medycyny, techniki medycznej oraz zastosowania nauk ścisłych w medycynie i naukach o środowisku.

Agenda wydarzenia dostępna w załączniku. Konferencja swoją tematyką obejmuje szeroki zakres wiedzy i praktyki dotyczącej medycyny, techniki medycznej oraz zastosowania nauk ścisłych w medycynie i naukach o środowisku.

Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych – reprezentowana przez Obserwatorium Technologie dla Medycyny – będzie miała tam własne stoisko – to idealne miejsce, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach, planach i możliwościach współpracy.

27.05. br.  odbędzie się również panel ekspercki pn. "Śląskie – Polska dolina technologii dla medycyny".

Kiedy? 27-28.05.2022
Agenda: https://bit.ly/3lumuJz
Gdzie? Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi / https://www.youtube.com/channel/UCKnrPuv28oG3liTaeYwzgRQ
Więcej informacji: https://biomedtech.eu/

Zapraszamy do Zabrza i monitorów!

Źródło: GAPRPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś