Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 464 wiadomości z wszystkich 464 dla zadanych warunków:

Jak chronić swoje pomysły, czyli własność intelektualna w firmie

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskim Akceleratorze Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o. serdecznie zaprasza do udziału w stacjonarnych i bezpłatnych warsztatach ”Jak chronić swoje pomysły, czyli własność intelektualna w firmie”.

2022-09-30

XVII Forum Nowej Gospodarki cz.II

12 października 2022 r. w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum odbędzie się druga część obrad XVII Forum Nowej Gospodarki, na którą serdecznie zapraszamy. Tym razem spotkamy się w gronie specjalistów sektora energetycznego, przedstawicieli nauki, biznesu i administracji, by omówić ścieżki budowania siły gospodarczej regionu w oparciu o źródła energii będące alternatywą wobec paliw kopalnych.

2022-09-22

PRECOP 27

Dwudniowa konferencja PRECOP 27 poprzedzi i przygotuje do Szczytu Klimatycznego w Egipcie (UN Climate Change Conference 2022 – COP27), tj. Sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu – największego światowego forum, którego celem jest wypracowanie wspólnej polityki na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu.

2022-09-19

Webinaria w zakresie wdrażania innowacji - SO RIS PPO II

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej, Koordynator Klastra MedSilesia, Partner w Projekcie „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II) zaprasza na webinaria w zakresie wdrażania innowacji.

2022-09-19

GAPR - System Zarządzania Jakością, a wymagania rozporządzenia MDR

Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej, Partner w międzynarodowym projekcie Medtech4Europe działającym na rzecz doskonalenia instrumentów wsparcia infrastruktury badawczo-rozwojowej działającej w obszarze technologii dla medycyny, zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone systemowi zarządzania jakością oraz wymaganiom rozporządzenia MDR.

2022-09-09

Relacja z ESOF Katowice 2022 - Konferencja NAUKA i SAMORZĄD

15 lipca 2022 r. odbyła się konferencja NAUKA I SAMORZĄD organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach EuroScience Open Forum 2022 Regional Site (ESOF2022).

Konferencja odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

W załączeniu znajdują się prezentacje oraz zdjęcia z wydarzenia.

2022-07-18

Konferencja NAUKA i SAMORZĄD

15 lipca 2022 r. zapraszamy na konferencję: NAUKA I SAMORZĄD organizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach EuroScience Open Forum 2022 Regional Site (ESOF2022). Konferencja odbędzie się  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w godzinach od 11.15 do 15.15.

2022-07-08

Wizyta delegacji z Brazylii w ramach europejskiego Programu IURC

Program IURC  finansowany jest przez Unię Europejską, w ramach Instrumentu Partnerstwa, w celu realizacji nowej agendy miejskiej „Agendy 2030” oraz polityki spójności w zakresie wypracowania rozwiązań umożliwiających przezwyciężenie wspólnych wyzwań.

2022-06-28

12. edycja Start It Up

W dniu 23 czerwca o godzinie 17:00 w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego „TECHNOPARKU GLIWICE” Sp. z o.o. (ul. Konarskiego 18C, Gliwice) odbędzie się cykliczne wydarzenie Start It Up, które wpisało się w harmonogram wydarzeń start-upowych w Gliwicach.

2022-06-20

Badanie ankietowe w projektach Inno-HEIs i 40Ready

Referat Regionalnej Strategii Innowacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego zaprasza do wypełnienia kilkuminutowej ankiety dotyczącej realizacji dwóch projektów, tj. "Inno-HEIs" oraz „40Ready" finansowanych w ramach Programu Interreg Europe.

2022-06-15

Szósta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się od 3 do 5 grudnia 2022 roku w MCK

6. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE organizują: Uniwersytet Śląski w Katowicach (lider i pomysłodawca przedsięwzięcia), Miasto Katowice (miasto gospodarz wydarzenia), Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego (współgospodarze), a także Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, Politechnika Częstochowska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej oraz Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach.

2022-06-14
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś