Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 358 wiadomości z wszystkich 358 dla zadanych warunków:

Ekosystem na rzecz Przemysłu 4.0 w województwie śląskim

W imieniu Województwa Śląskiego i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. zapraszamy na spotkanie online pt. „Ekosystem na rzecz Przemysłu 4.0 w województwie śląskim”, które odbędzie się w dniu 28.09.2020 r.  od godz. 09.00 do 10.30.

2020-09-08

Climate Accelerator

Climate Accelerator to program współtworzony przez @KIC-Climate Polska, jedną z największych organizacji europejskich, działających na rzecz neutralności klimatycznej i budowy gospodarki niskoemisyjnej oraz @SPIN-US, spółkę celową @Uniwersytetu Śląskiego, specjalizującą się w transferze wiedzy i technologii.

2020-09-08

Innowacyjność motorem napędowym gospodarki

Nagrody wręczono podczas gali konkursu „Start-up Challenge” w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. W konkursie zmierzyli się autorzy najciekawszych polskich startupów.

2020-09-04

XII Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach 2-4 września 2020 r.

Zachęcamy do aktywnego towarzyszenia Kongresowi w tym szczególnym czasie. Przy wszystkich trudnościach i dramatach, które stały się naszym udziałem, debata o wyłaniającej się z chaosu przyszłości, o współdziałaniu w obliczu wielkiej zmiany, jaka jest naszym udziałem, właśnie teraz jest wyjątkowo potrzebna i ważna.

2020-09-01

Stan wykorzystania infrastruktury badawczej i innowacyjnej w województwie śląskim. Badanie regionalne

W ramach projektu pt. „Improving Research and Innovation Infrastructure Performance: from Fragmented to Integrated and Sustainable Cooperation ” (2019-2023) „INNO-HEIs”, Główny Instytut Górnictwa realizuje badanie ankietowe pt. „Poprawa wydajności infrastruktury badawczej i innowacyjnej w województwie śląskim - od podzielonej do zintegrowanej i zrównoważonej współpracy”.

2020-08-20

Czy jesteśmy gotowi na 4.0?

W sierpniu 2019 roku Województwo Śląskie przystąpiło do międzynarodowego projektu „40Ready – Strengthening SME capacity to engage in Industry 4.0” (40Ready), finansowanego z programu Interreg Europe. Przedsięwzięcie dotyczy ulepszania regionalnych instrumentów polityki w celu zwiększenia konkurencyjności MŚP.

2020-07-31

List poparcia dla działań w ramach międzynarodowej współpracy pomiędzy Regionami: Województwo Śląskie – Minas Gerais w ramach IUC-LAC

Z radością informujemy, iż Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego otrzymał podziękowania ze strony partnera z Brazylii za wzajemną, dotychczasową współpracę oraz jej pierwsze praktyczne wyniki w postaci podpisania umowy o współpracy pomiędzy Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Agencją Promocji Inwestycji i Handlu regionu Minas Gerais w Brazylii, która została zawarta w dniu 8 lipca br.

2020-07-13

Kolejne debaty EEC Online startują już w poniedziałek

Przed nami drugi trzydniowy cykl dyskusji, rozmów i innych wydarzeń realizowanych zdalnie i transmitowanych na żywo w ramach EEC Online. Zachęcamy do zapoznania się z agendą sesji zaplanowanych w terminie 22-24 czerwca 2020 r.

2020-06-17
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś