Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 336 wiadomości z wszystkich 336 dla zadanych warunków:

Projekt Interreg Europa LINDANET - regiony w trosce o środowisko

Główny Instytut Górnictwa uczestniczy w projekcie LINDANET. Projekt ten łączy regiony, w których występuje zanieczyszczenie lindanem (wycofany z produkcji pestycyd). Partnerzy z Hiszpanii, Czech, Włoch, Niemiec i Polski poszukują rozwiązań problemu zanieczyszczenia, które niesie zagrożenie dla zdrowia i środowiska. Liderem przedsięwzięcia jest rząd hiszpańskiego regionu Aragonia.

2020-05-27

Konferencja finalna ”What’s next..?” projektu SMART_watch

Inteligentne specjalizacje – termin, znany do tej pory tylko nielicznym, może stać się kluczowym dla zarówno światowej, jak i regionalnej gospodarki w dobie globalnego kryzysu spowodowanego COVID-19. Czym są owe specjalizacje, jaki wpływ mają na nasze regiony i jak nimi zarządzać w nowej perspektywie rozwoju – o tym właśnie będą rozmawiać światowej sławy specjaliści podczas międzynarodowej konferencji „What’s next..?” w ramach projektu SMART_watch.

2020-05-26

EEC Online

EEC Online – wydarzenie po raz pierwszy zorganizowane zdalnie i dostępne w 100 proc. w Internecie, odbywa się w zaplanowanym pierwotnie terminie 18-20 maja 2020 r. Internetowa wersja Kongresu jest wypełniona transmisjami live, prezentacjami, rozmowami, webinariami i debatami online poświęconymi gospodarce, która – znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji – szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.

2020-05-18

Warsztaty SMART_watch

Zapraszamy na warsztaty “SMART_WATCH POST 2020 SMART SPECIALISATION” realizowane w ramach projektu SMART_watch, którego Liderem jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z  o.o.

2020-04-23

Wielkanoc 2020

Dużo zdrowia, spokoju i radości na ten szczególny czas oraz wiary w lepsze jutro, życzy Zespół RIS.

2020-04-09

Razem dla innowacyjnej medycyny – razem przeciw Covid-19

Dziś producenci wyrobów medycznych (których najwięcej jest właśnie na Śląsku i w klastrze MedSilesia), podejmują szereg działań, aby lepiej wspomóc pracowników ochrony zdrowia, którzy są na pierwszej linii frontu walki. Warto pamiętać, że w naszym regionie trwają prace nad innowacyjnym respiratorem.

2020-03-31

Trendy, które zmieniają świat. EEC Trends 2020

EEC Trends – to wydarzenie, które zastąpi w kalendarzu gospodarczych eventów cykl "Zmieniamy Polski Przemysł", animowany od 20 lat przez Grupę PTWP. Idea otwartej debaty o przyszłości gospodarki, intencja wspierania pozytywnych przeobrażeń kluczowych jej działów pozostaje aktualna.

 

2020-02-12
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś