Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 7 wiadomości z wszystkich 343 dla zadanych warunków: kategoria: KS RIS oraz ŚRI;

Nabór wniosków w ramach Działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach RPO WSL

30 czerwca br. Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, jako Instytucja Pośrednicząca Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020,  rozpoczęło nabór wniosków w ramach Działania 1.2 "Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach" na dofinansowanie zaplecza badawczo-rozwojowego w przedsiębiorstwach oraz wsparcie prac B+R w sektorze MŚP. Konkurs jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

2016-07-01
| kategorie: KS RIS oraz ŚRI

Spotkanie informacyjne Bony na Innowacje dla MŚP – edycja 2016

Sosnowiecki Park Naukowo-Technologicznego oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej zaprosizają na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Bony na Innowacje dla MŚP", które odbędzie się  w dniu 21 czerwca 2016 r. w siedzibie Sosnowieckiego Parku Naukowo-Technologicznego.

2016-06-10
| kategorie: KS RIS oraz ŚRI

Otwarte konsultacje - opis wymogów jakości świadczenia usług rozwojowych

Polska Agencja Rozwoju przedsiębiorczości PARP zaprasza do udziału w otwartych konsultacjach społecznych w zakresie opracowanych materiałów dotyczących poszczególnych rodzajów usług rozwojowych. W ramach  projektu pozakonkursowego  „Rozwój i utrzymanie ogólnopolskiego Rejestru Usług Rozwojowych (RUR)", w chwili obecnej realizowana jest usługa dotycząca opracowania opisu wymogów jakości świadczenia  poszczególnych usług rozwojowych.

 

 

2016-06-08
| kategorie: KS RIS oraz ŚRI

400 mln złotych na innowacje w regionach (RANB)

30 czerwca 2016 r. rozpocznie się pierwszy konkurs w Programie Inteligentny Rozwój dotyczący wsparcia projektów wpisujących się w regionalne agendy naukowo-badawcze (RANB). Realizowane projekty muszą obejmować eksperymentalne prace rozwojowe oraz ewentualnie badania przemysłowe.

2016-05-31
| kategorie: KS RIS oraz ŚRI

Krajowy Dzień informacyjny z obszaru nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i biotechnologii

15 czerwca 2016 r. na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Bankowej 12, w Auli im. Kazimierza Lepszego, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej we współpracy z Regionalnym Punktem Kontaktowym na Politechnice Śląskiej, Uniwersytetem Śląskim i Śląskim Klastrem Nano, organizuje Krajowy Dzień informacyjny z obszaru nanotechnologii, zaawansowanych materiałów i biotechnologii, jako wydarzenie towarzyszące zarówno Konferencji InterNanoPoland 2016, jak i Międzynarodowym Targom Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016.

 

 

2016-05-31
| kategorie: KS RIS oraz ŚRI
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś