Przejdź do treści głównej

VII Europejski Kongres MŚP pod hasłem UWOLNIĆ BIZNES!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według

Najbardziej prestiżowe i znaczące wydarzenie w Europie dla sektora MŚP odbędzie się już 18-20 października 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. „Uwolnić biznes!” to motyw przewodni tegorocznego kongresu, rozumiany jako wielopłaszczyznowy postulat przedsiębiorców, wyrażający gotowość zmiany prawa, postaw przedsiębiorczości, otwarcia się na nowe technologie oraz ekspansję zagraniczną, na rzecz którego chcemy realnie działać. VII edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw będzie areną wymiany myśli, zdobywania praktycznej wiedzy oraz pozyskiwania kontaktów i narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej.

Hasłem przewodnim wszystkich Kongresów jest: Nauka — Biznes — Samorząd — RAZEM DLA GOSPODARKI, ponieważ współpraca pomiędzy trzema środowiskami daje szansę na stworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi  innowacyjnej i konkurencyjnej gospodarki. Podczas Kongresu sektor MŚP jest postrzegany  i analizowany z szerokiej perspektywy i w wielu kontekstach. Kongres daje przedsiębiorcom narzędzia i wiedzę, które pomagają im w codziennym rozwijaniu siebie  i swojego biznesu.

„Uwolnić biznes!” to zweryfikowanie stanu prawnego dla biznesu i samego otoczenia biznesu. To również samoocena biznesu w celu zwiększenia wydajności pracy, produkcji oraz poszerzenia współpracy międzynarodowej w globalizującym się świecie. To wreszcie krytyczna ocena naszej zdolności i skłonności do współpracy ze środowiskiem nauki, czy ośrodkami badawczymi.

„Uwolnić biznes!” to konieczność gruntownej zmiany nas samych.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną wersją programu siódmej edycji Europejskiego Kongresu MŚP, która w tym roku odbywać będzie się pod hasłem UWOLNIĆ BIZNES! 

Strona główna Kongresu

Rejestracja od 1.09.2017 r.

Źródło: EK MŚP
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis

Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś