Przejdź do treści głównej

Kampania WIESZ WIĘCEJ. MOŻESZ WIĘCEJ (2013)


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według

Zdjęcie

Kolejna odsłona kampanii RIS - WIESZ WIĘCEJ. MOŻESZ WIĘCEJ realizowana jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Park Naukowo- Technologiczny „Technopark Gliwice". Tym razem zapraszamy do zapoznania się ze słownikiem pojęć RIS. W każdy poniedziałek prezentowane będą nowe, krótkie materiały filmowe promujące Regionalną Strategię Innowacji Województwa Śląskiego oraz wyjaśniające na pozór skomplikowane pojęcia.

Przekonacie się Państwo, że idee Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego można przyswoić w łatwy  i przystępny sposób. Zabawne postacie i dialogi, z których dowiecie się Państwo m.in. czym są Obserwatoria Technologiczne, co wchodzi w skład metaprzedsięwzięć oraz  dlaczego warto uczestniczyć w konkursach marki INNOSILESIA.

Odsłony poszczególnych odcinków prezentowane będą na Facebookowym Fanpage'u RIS według poniższego harmonogramu:

2.09.2013     E jak Ekosystem

9.09.2013     S jak specjalizacje

16.09.2013   M jak metaprzedsięwzięcia

23.09.2013    I jak Innosilesia

30.09.2013    O jak Obserwatorium.

Kampania RIS - WIESZ WIĘCEJ. MOŻESZ WIĘCEJ realizowana jest w ramach projektu „Zarządzanie, wdrażanie i monitorowanie Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Śląskiego (III edycja)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 8.2.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Zwiastun kampanii dostępny na Facebookowym Fanpage'u RIS 

Zobacz film

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś