Przejdź do treści głównej

Scale-Up South Poland - wsparcie dla młodych firm


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-11-30 11:02

Program skierowany jest do firm, działających na rynku nie dłużej niż 5 lat, posiadających innowacyjny pomysł i potencjał na jego rozwój oraz ukierunkowanych na sukces międzynarodowy.

W ramach prowadzonego do końca 2017 roku naboru zostanie wybranych 12 firm z 4 województw biorących udział w programie (świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, podkarpackie), które otrzymają wsparcie w kilku kluczowych obszarach:

  • cykl profilowanych szkoleń (własność intelektualna, podatki w transakcjach międzynarodowych, internacjonalizacja, pozyskiwanie finansowania na rozwój działalności),
  • coaching i mentoring - profesjonalne doradztwo z zakresu pozyskania dofinansowania z zewnętrznych źródeł – fundusze unijne, prywatni inwestorzy, Venture Capital, Business Angels,
  • możliwość dofinansowania udziału w zagranicznej konferencji/targach w 2018 roku,
  •  wsparcie profesjonalistów oraz dostęp do narzędzi Enterprise Europe Network w zakresie internacjonalizacji i innowacji.

Program jest pilotażowym działaniem Komisji Europejskiej w ramach Enterprise Europe Network Polski Południowej. Koordynatorem projektu jest Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Udział w projekcie jest bezpłatny i nie jest związany z udzieleniem pomocy de minimis ani innej pomocy publicznej.

Przesłany w załączeniu kwestionariusz należy przesyłać do 8 grudnia 2017r., na adres:
• Marek Wasilewski: mwasilewski@gapr.pl
• Łukasz Szojda: lszojda@gapr.pl

Źródło: GAPR


Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś