Przejdź do treści głównej

Śląskie z potencjałem. Inteligentne specjalizacje. Nowe otwarcie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-03-25 14:18

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do podzielenia się swoimi pomysłami i sugestiami dotyczącymi kierunków rozwoju województwa śląskiego. Zmiany w regionie nie byłby możliwe bez działających tutaj firm, dlatego doceniając ich wkład w zachodzące przemiany władze województwa chciałyby poznać opinie przedsiębiorców dotyczące perspektyw na najbliższe lata.

Środowiska gospodarcze będą miały możliwość przedstawienia swoich rekomendacji podczas konferencji „Śląskie z potencjałem. Inteligentne specjalizacje. Nowe otwarcie”, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w sali obrad Sejmiku Województwa Śląskiego.

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. ochrona środowiska, nowe technologie, branża automotive i przemysł lotniczy, a także górnictwo i energetyka. Wszystko to w kontekście przygotowywaniu planów rozwoju regionu, szczególnie w zakresie wydatkowania środków UE w perspektywie 2021-2027, a także funkcjonowania inteligentnych specjalizacji województwa śląskiego i Strategii Rozwoju Gospodarczego Województwa Śląskiego do roku 2030.

Tylko dzięki obecności przedsiębiorców uda się stworzyć jak najbardziej odpowiadający oczekiwaniom środowisk gospodarczych program rozwoju Śląska oraz trafnie zaplanować obszary wsparcia z wykorzystaniem środków UE pochodzących z następnej perspektywy budżetowej, dlatego liczymy na Państwa obecność. W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o dokonanie rejestracji na konferencję poprzez stronę www.slaskiezpotencjalem.evenea.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE!


W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Beatą Kempny, Specjalistą ds. Realizacji Kluczowych Przedsięwzięć w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach, tel: 32 781 49 82, bkempny@rig.katowice.pl

Źródło: RIG Katowice
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś