Przejdź do treści głównej

VIII Noc Biologów


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-12-19 10:02

Noc Biologów to ogólnopolska akcja, w której udział biorą uniwersyteckie wydziały przyrodnicze z całej Polski, w tym także Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wydarzenie skierowane jest głównie do dzieci i młodzieży szkolnej, ale uczestniczyć w nim mogą wszyscy zainteresowani.

Wydarzenie odbędzie się 11 stycznia 2019 roku i otworzy edukacyjny weekend połączony z 3.Śląskim Festiwalem Nauki Katowice. Hasłem ósmej edycji będzie „Żywa energia”. Wydarzenie jest okazją do wzięcia udziału w warsztatach, konkursach, wykładach, pokazach oraz do poznania pracowników Wydziału.

Spotkanie zainauguruje wykład pt. „Ile energii do życia potrzebuje człowiek właściw(y)ie?” dr. Marcina Lipowczana, który będzie dotyczył ilość energii zużywanej na procesy życiowe oraz tego, skąd pozyskujemy energię i na ile jej wystarczy. Wykład rozpocznie się o godz. 16.15 na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (Katowice, ul. Bankowa 9, sala 126).

Program oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wbios.us.edu.pl.

Rezerwacja miejsc na zajęcia odbywa się za pośrednictwem ogólnopolskiej strony Nocy Biologów. Kontaktować się również można drogą elektroniczną, pisząc na adres e-mail: nocbiologow@us.edu.pl

Źródło: US Katowice

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś