Przejdź do treści głównej

11 Edycja „Start It Up” w formule online


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-09-21 13:51

W imieniu Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” zapraszamy w czwartek 23 września o godz. 17.00 do udziału w wydarzeniu online jakim jest 11 Edycja „Start It Up”. To bezpłatne wydarzenie dedykowane jest startupom, przedsiębiorcom oraz wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie.

Tegoroczna edycja swoje zainteresowanie skupi wokół branży MedTech. Wspólnie przyjrzymy się w jaki sposób nowe technologie oddziałują na branżę medyczną i jakie wyzwania czekają przedsiębiorców w najbliższym czasie.


O szansach i zagrożeniach w prowadzeniu firmy z branży medycznej opowie Mateusz Pawelec – ekspert z zakresu skutecznego wdrażania rozwiązań sektora medycznego oraz wysokich technologii. Uczestnicy będą mieli również możliwość dowiedzieć się w jaki sposób wprowadzić na rynek innowacyjny produkt medyczny. To zagadnienie zostanie omówione przez – Kamila Rochowiaka – audytora wyrobów medycznych i konsultanta ds. ISO 13485.

Domknięcie wydarzenia zapewni prelekcja dot. technologii w służbie medycyny. O tym jak zmienia się rynek wyrobów medycznych opowie Łukasz Mucha z Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi, który jest autorem wielu rozwiązań w dziedzinie robotyki medycznej.

 

Agenda wydarzenia

  • 17:00 - 17:25 Przywitanie uczestników
  • 17:25 - 17:50 "Start-up w MedTech - szanse i zagrożenia"- Mateusz Pawelec, Unicorn Hub, Ortheo 3D, Aether Bio Medical, Y88
  • 17:50 - 18:15 "Jak wypromować i sprzedać innowacyjny produkt medyczny" - Kamil Rochowiak, audytor wyrobów medycznych i konsultant ds. ISO 13485
  • 18:15 - 18:40"Technologia w służbie medycyny - jak zmienia się rynek wyrobów medycznych" - Łukasz Mucha, Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi
  • 18:40 - 19:00 Otwarta dyskusja oraz pożegnanie uczestników

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.start-it-up.pl oraz facebook’u: https://www.facebook.com/Startitupgliwice

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji -https://app.evenea.pl/event/startitup11/

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim SO RIS w PPO II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/201348808578423?ref=newsfeed

Strona StartItUp: http://www.start-it-up.pl/

Źródło: PNT Technopark

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś