Przejdź do treści głównej

Relacja z Ogrodów Przedsiębiorczości - Aglomeracja jutra


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-04-20 09:25

13 kwietnia br. w Katowicach odbyła się II edycja konferencji „Ogrody przedsiębiorczości". Ponad 80 gości reprezentujących biznes, administrację, środowiska NGO i naukowców, spotkało się, żeby rozmawiać o „Aglomeracji jutra".

 

Ponownie konferencja była prowadzona w metodzie Open Space Technology - każdy z uczestników mógł zgłosić własny temat, o którym chciał porozmawiać.

Dzięki temu, w ciągu 4 godzin pojawiło się aż 25 tematów. Każdy z nich był następnie omawiany w mniejszych grupach. Przykładowe tematy to: "Klaster edukacyjny", "Morgenstadt - niemieckie smart city", czy "Aglomeracja przyjazna przedsiębiorcom".

Uczestnicy bardzo docenili możliwość spotkania środowisk administracji, biznesu i nauki, wymianę wiedzy i doświadczeń oraz to, że z tych spotkań wynikły konkretne inicjatywy i projekty, w które zaangażowało się wiele osób.

Relacja wraz ze zdjęciami i reportażem oraz listą tematów omawianych na konferencji dostępna pod linkiem: http://www.ogrodyprzedsiebiorczosci.pl/#!aglomeracja-jutra/cwo1o

Informacje o I edycji konferencji „Ogrody przedsiębiorczości".

 

Źródło: RozwińBiznes

 

 

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś