Przejdź do treści głównej

Spotkania brokerskie w MCK podczas Intargu 2016


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-04-25 12:15

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z partnerami sieci Enterprise Europe Network serdecznie zaprasza firmy i instytucje naukowe do udziału w spotkaniach brokerskich podczas Międzynarodowych Targów Innowacji Gospodarczych i Naukowych INTARG 2016 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniu 14 czerwca 2016 r.

 

INTARG - to wystawa innowacyjnych produktów, technologii i usług o poziomie gotowości technicznej TRL od 4 do 9, jak również innowacji, które weszły już na rynek i rozpoczęła się ich komercjalizacja: http://www.intarg.haller.pl/o-targach,i118.html

Spotkania brokerskie będą dedykowane wszystkim branżom, jednak w szczególności zapraszamy firmy i instytucje z następujących sektorów: nanotechnologie i biotechnologie, materiały,  IT, medycyna.

Aby wziąć udział należy zarejestrować się na stronie:   https://b2bharmo.com/INTARG2016/index.php/en/users/register do 6 czerwca oraz zamieścić profil swojej firmy/instytucji: kim jestem, co oferuję, czego poszukuję, jakiej współpracy oczekuję. Spośród wszystkich zarejestrowanych uczestników należy dokonać wyboru partnerów do rozmów. Rozmowy dają szansę znalezienia partnerów na polu biznesowym, badawczym lub projektowym. Spotkania odbędą się w sali A na parterze, a każde będzie trwać do 30 min. Wstęp bezpłatny. Przy tej okazji można zwiedzić targi, wziąć udział w imprezach towarzyszących oraz posłuchać interesujących prelekcji podczas zaplanowanych konferencji.

Źródło: GAPR
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś