Przejdź do treści głównej

Meet IT Katowice


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-05-09 09:34

Firma z autopilotem? Rola IT w zarządzaniu tematem kolejnych spotkań Meet IT. Ruszyła rejestracja na kolejny tryptyk Meet IT w 2016 roku. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się w Katowicach 12 maja br. (czwartek) - recepcja uczestników od 09:00 w Kinoteatr RIALTO.

 

Kolejne Meet IT w Krakowie zaplanowane zostało na 2 czerwca (czwartek) w Stara Zajezdnia, a we Wrocławiu na 23 czerwca (czwartek) w Krzywy Komin - Centrum Rozwoju Zawodowego.

Tym razem tematem przewodnim będzie rola IT w zarządzaniu organizacją. Prelegenci wprowadzą uczestników w zagadnienia dot. klas systemów IT w zarządzaniu, optymalizacji procesów biznesowych z wykorzystaniem oprogramowania typu ERP oraz zarządzaniem portfelami aplikacji, technologii i projektów. Pojawi się również temat zarządzania incydentami bezpieczeństwa, a duet prelegentów opowie o doświadczeniach zebranych w ciągu 30 lat wdrożeń systemów IT.

W części spoza IT uczestnicy dowiedzą się więcej na temat typów zachowań ludzi i związanych z tym mechanizmów wywierania wpływu.

Program wydarzenia: http://meetit.org.pl/program

Udział w Meet IT jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja na www.meetit.org.pl

Źródło: 3S S.A.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś