Przejdź do treści głównej

Czym oddychamy? – monitoring jakości powietrza i jego ochrona


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-05-15 15:12

Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, zrzeszające siedem najbardziej znaczących uczelni wyższych i jednostek badawczo-rozwojowych w woj. śląskim, serdecznie zaprasza na seminarium pt. „Czym oddychamy? – monitoring jakości powietrza i jego ochrona”. Seminarium odbędzie się 24 maja 2019 r. o godz. 10:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (sala D), przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie trwałej współpracy przedstawicieli samorządu terytorialnego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się na kwestii zanieczyszczenia powietrza i monitoringu jego jakości. Mamy nadzieję, że wydarzenie to będzie dla Państwa okazją do owocnej wymiany doświadczeń i poglądów.

Seminarium towarzyszyć będzie także wystawa prac artystów plastyków „Stop! SMOG”. Wystawa i konkurs pod tym samym tytułem wpisują się w szeroko zakrojony obszar działań prof. Jerzego Buzka, dotyczący poprawy jakości powietrza w Polsce i całej Unii Europejskiej.

Zgłoszenia udziału przyjmowane  będą do 21 maja br. włącznie, poprzez formularz rejestracyjny oraz pod numerem telefonu: 32 359 23 44. W załączeniu znajdą Państwo poglądowy program seminarium.

Źródło: Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, Instytut Socjologii, Uniwersytet Śląski

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś