Przejdź do treści głównej

Droga do Horyzontu Europa – planowanie strategiczne


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-03-25 10:05

Komisja Europejska przyjęła 15 marca 2021 r. pierwszy plan strategiczny dla programu „Horyzont Europa” na lata 2021–2024 wyznaczając priorytety w zakresie badań naukowych i innowacji.


Plan strategiczny jest nowością w programie ramowym i ma zagwarantować, że działania Unii Europejskiej w zakresie badań naukowych i innowacji będą przyczyniać się do realizacji priorytetów UE, w tym stworzenia ekologicznej i cyfrowej Europy.


Zapraszamy do udziału w webinarze pn. „Droga do Horyzontu Europa – planowanie strategiczne”, który odbędzie się 8 kwietnia br. (czwartek) w godz. 10:30 – 12:00.


W spotkaniu wezmą udział: Pani Aleksandra Kordecka, Kierownik Działu Strategicznego Planowania i Programowania Horyzontu w Dyrekcji Generalnej ds. Badań Naukowych i Innowacji Komisji Europejskiej, która opowie o najważniejszych celach strategicznych na lata 2021-2024 i opracowywaniu programów pracy, Pani Agata Janaszczyk, radca ds. badań naukowych w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE, która przedstawi przebieg działań po stronie Rady Unii Europejskiej oraz Pani Ewa Kocińska-Lange, Dyrektor Biura NCBR w Brukseli/BSP, która zaprezentuje proces konsultacji dokumentów strategicznych z perspektywy państw członkowskich.
Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentkami.


Zapraszamy wszystkich przedstawicieli nauki i biznesu do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Rejestracja


Źródło: Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś