Przejdź do treści głównej

EEC Online


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-05-18 10:11

EEC Online – wydarzenie po raz pierwszy zorganizowane zdalnie i dostępne w 100 proc. w Internecie, odbywa się w zaplanowanym pierwotnie terminie 18-20 maja 2020 r. Internetowa wersja Kongresu jest wypełniona transmisjami live, prezentacjami, rozmowami, webinariami i debatami online poświęconymi gospodarce, która – znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji – szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.

Największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej to wydarzenie, którego prestiż i rolę w przestrzeni europejskiego dialogu budowano przez ponad dekadę. Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) stał się szerokim i otwartym forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju.

W nowym terminie 2-4 września 2020 r. mamy nadzieję spotkać się „na żywo” w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Między majem a wrześniem 2020 r. będą organizowane dyskusje i wirtualne spotkania poświęcone aktualnym problemom gospodarki, jednocześnie gromadząc opinie tych, którzy zechcą włączyć się w programowanie wrześniowego Kongresu.

Zachęcamy do aktywnego towarzyszenia Kongresowi w tym szczególnym czasie. Przy wszystkich trudnościach i dramatach, które stały się naszym udziałem, debata o wyłaniającej się z chaosu przyszłości, o współdziałaniu w obliczu wielkiej zmiany, jaka nas wszystkich czeka, jest wyjątkowo potrzebna i ważna. 

Strona Kongresu

Źródło: EEC
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś