Przejdź do treści głównej

European Start-up Days – w 2020 pod znakiem Tech


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-01-17 09:58

Katowicki Spodek, niezwykły i inspirujący, już po raz piąty wzniesie się nad start-upową mapą Polski. W tym miejscu w maju br. dwa dni upłyną pod znakiem technologii i poszukiwania odkrywczych, nowych rozwiązań. Ludzie i dialog. Technologia i biznes. Rywalizacja i prestiż. Ideą European Tech and Start-up Days jest łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów, z tymi którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania w celu realizowania nowych rozwiązań, rozwoju produktów, usług i firm.

European Start-up Days to spotkanie twórców globalnych marek, biznesowych wizjonerów i odkrywców. Przestrzeń integrująca środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami różnych branż, którzy są obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach - największym spotkaniu biznesu w Europie Centralnej.

Przyszłoroczna, piąta edycja wychodzi naprzeciw ewolucji polskiej sceny start-upowej. Pod nową nazwą European Tech and Start-up połączą się środowiska zainteresowane rozwojem gospodarczym i technologicznym. W 2020 roku jeszcze szerzej Organizatorzy zaprezentują firmy technologiczne, także te, które start i dzieciństwo mają za sobą.

Autorzy innowacji – fascynujący i zafascynowani. Wiedza, pasja i otwartość to ich znak rozpoznawczy. Dlatego to tu nawiązuje się najciekawsze kontakty, poszerza horyzonty. Tu rozmawia się o niezwykłych pomysłach. Tu mierzy się ich biznesowy potencjał.

Technologie zmieniają świat, a innowacje to coś, czego można dotknąć. Zobacz je. Poznaj i wypróbuj. Tu w Katowicach najlepsze start-upy zaprezentują się światu. To kolejna okazja, by wskoczyć na wyższy poziom.

„Tech” podkreśla znaczenie technologii jako płaszczyzny kooperacji firm – niezależnie od skali ich działania, struktury organizacyjnej czy rynkowego doświadczenia. Organizatorzy planują,, aby w Spodku spotkali się wszyscy, firmy ze start-upowym rodowodem, ale też te mocniej już osadzone na rynku. Oparte na biznesowym wykorzystaniu wiedzy. Dojrzalsze, ale wciąż rozwijające innowacje. Z kreatywnością wpisaną w DNA.

European Tech and Start-up Days jeszcze mocniej połączy się z Europejskim Kongresem Gospodarczym. Tylko tu kreatywny biznes już bez ograniczeń będzie mógł nawiązać dialog z zarządem firm trwale osadzonych w branży, zasobnych w kapitał, zainteresowanych technologicznymi nowościami.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach (18-20 maja br., Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek) od 12 lat gromadzi przedstawicieli biznesu, prezesów globalnych korporacji, decydentów z kraju, Europy i świata mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne, polityków i ekspertów, pozostając jedną z największych imprez gospodarczych w Europie Centralnej.

W Katowicach o uwagę inwestorów i publiczności walczyć będą po raz kolejny pomysły na biznes, w ramach konkursu Start-up Challenge. To tylko jedna z możliwości zaprezentowania się przed potencjalnymi inwestorami i uzyskania merytorycznego, organizacyjnego i finansowego wsparcia czy skorzystania z wartościowego mentoringu lub eksperckiej konsultacji. Największe globalne korporacje obecne na Europejskim Kongresie Gospodarczym zyskają szansę na poznanie tego, co w świecie technologii najświeższe, mało znane, idące niekiedy pod prąd i w poprzek utartych ścieżek. 

Strona internetowa wydarzenia

Zdjęcie: European Tech and Start-up Days/PTWP

Źródło: European Start-up Days Katowice
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś