Przejdź do treści głównej

Letnia Akademia Biznesu 2018 - spotkanie IV


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-08-03 00:00

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach zaprasza Państwa do udziału w seminarium pt: "Odpowiedzialność za wyrób oraz system oceny jego zgodności w prawodawstwie wspólnotowym i krajowym – kolejne kroki do oznakowania CE", które odbędzie się dnia 09.08.2018 r. w Katowicach w centrum konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18, w godz. od 10.00 do 15.00.

Celem seminarium jest zapoznanie Państwa z kolejnymi krokami, jakie należy podjąć, aby oznakować produkt znakiem CE. Tematyka obejmować będzie zagadnienia związane z wdrażaniem, stosowaniem i interpretacją zapisów dyrektyw oraz przepisów polskiego ustawodawstwa w tym zakresie, ze szczególnym uwzględnieniem dyrektywy maszynowej oraz niskonapięciowej LVD.

Zaproszenie kierowane jest do producentów (również ich upoważnionych przedstawicieli), eksporterów, importerów artykułów objętych Dyrektywami Nowego Podejścia - osób odpowiedzialnych za spełnianie wymagań oznakowania CE, osób odpowiedzialnych za przebudowę maszyn, technologów i inżynierów produkcji, pracowników służb utrzymania ruchu i kontroli jakości oraz inspektorów BHP i ochrony środowiska. Zapraszamy producentów wyrobów elektrycznych, maszyn, w tym również producentów kotłów na paliwa stałe.

Seminarium będzie prowadzone przez specjalistę z Zakładów Badań i Atestacji „ZETOM” w Katowicach, posiadającego wieloletnie doświadczenie  w zakresie systemu oceny zgodności,  branżowych systemów zarządzania i Zakładowej Kontroli Produkcji.

Więcej informacji

Źródło: EEN Katowice
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś