Przejdź do treści głównej

Metropolia Hackathon w Tychach


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-10-12 15:15
W dniach 13-14 października organizowany jest GZM Hackathon na Stadionie Miejskim w Tychach.
GZM Hackathon to pierwszy maraton programowania, zorganizowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. Podczas wydarzenia programiści będą pracować nad rozwiązaniami, wykorzystując potencjał udostępnionych danych, związanych z transportem i komunikacją na obszarze metropolii.
 
Wyzwanie
Zadaniem uczestników GZM Hackathonu będzie analiza i wykorzystanie dostarczonych danych (czasowych i ilościowych) do stworzenia rozwiązań i prezentacji, które pozwolą zidentyfikować obecne problemy, a co za tym idzie, usprawnią i ulepszą funkcjonowanie transportu i komunikacji publicznej na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Nie narzucamy konkretnych kierunków – dajemy możliwość swobodnego wykorzystania i interpretacji udostępnionych danych, a także korzystania z dowolnych, innych, ogólnodostępnych danych publicznych.
 
Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?
  • Na GZM Hackathonie zadbamy również o dobrą zabawę i odrobinę relaksu. Jeśli będziecie potrzebowali odprężenia lub najdzie Was ochota na krótką przerwę od patrzenia się w ekran komputera, zapraszamy Was do strefy chill-out. Będzie tam na Was czekać  profesjonalne stanowisko do masażu, stacje z konsolami do gry i zimne piwo, którego nie zabraknie. Ponadto wszystkim uczestnikom zapewniamy pełne wyżywienie podczas całego wydarzenia: przerwę kawową z poczęstunkiem, lunch i pizzę nocą.
  • GZM Hackathon to wydarzenie, które samo w sobie będzie cennym doświadczeniem, ponadto pozwoli nawiązać nowe znajomości. Być może Wasz pomysł wymaga dopracowania i dopiero z czasem będziecie w stanie dostarczyć rozwiązanie, które usprawni funkcjonowanie komunikacji publicznej i transportu na podstawie udostępnionych danych. A może chcecie nawiązać stałą współpracę z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią?
  • Atrakcyjne nagrody: 10 000 PLN, 5000 PLN i 3000 PLN.
Więcej informacji o hackathonie znajdziecie na stronie www: https://gzmhackathon.pl/ lub na wydarzeniu na Facebooku: http://bit.ly/2PeoCnh
Źrodło: GZMPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś