Przejdź do treści głównej

Rusza Śląska Rzecz. Ruszaj z nami!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-04-27 00:00

15. edycja konkursu Śląska Rzecz właśnie rusza! Ruszaj z nami i Ty, wypełniając zgłoszenie!

Zamek Cieszyn zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie konkursu Śląska Rzecz. Zdajemy sobie sprawę w jak trudnym momencie ogłaszamy nabór, jednak wierzymy, że mądre i odpowiedzialne projektowanie jest tym, czego potrzebujemy w zmieniającej się – nie zawsze na lepsze – rzeczywistości. Żeby ułatwić Wam zadanie, uprościliśmy procedurę zgłoszeniową, a udział w konkursie jest bezpłatny!

Na zgłoszenia Zamek Cieszyn czeka do 15 czerwca 2020 r.
Regulamin i informacje na: www.zamekcieszyn.pl
Formularz zgłoszeniowy: http://rejestracja.slaskarzecz.pl/

Osoba do kontaktu: Halina Gadomska-Brzóska, hgadomskabrzoska@zamekcieszyn.pl, tel. 33 851 08 21 wew. 35 lub 508 200 248.
Nie jesteście jeszcze przekonani? Oto, podpowiedź dlaczego warto ruszyć (oczywiście wirtualnie) do konkursu Śląska Rzecz:

1. Docenia on odwagę myślenia poza schematami i gotowość poszukiwania rozwiązań, poprawiających jakość codziennego życia. Jego uczestnicy to „twórcy lepszej codzienności”.
2. Nagrody i nominacje to potwierdzenie najwyższej jakości, a także certyfikat dbałości o ludzi – widzów, klientów, mieszkańców.
3. To jedyny regionalny konkurs designu, promujący lokalność zgodnie z ideą: myśl globalnie, działaj lokalnie. Nagrodzone i wyróżnione projekty to najlepsze przykłady na świadomość i dumę z lokalnych zasobów.
4. Liczą się w nim nie tylko dobre pomysły, ale też jakość ich wdrożenia, bo dostrzega się potrzeby ludzi korzystających ze zgłoszonych projektów.
5. Konkurs pokazuje, że design to skuteczne narzędzie, pozwalające wyróżniać się na rynku, szybciej dostosowywać się do zmian i reagować na oczekiwania odbiorców.
6. Doceniana jest praca zespołowa – nagradzane są obie strony procesu, czyli projektanci oraz  firmy lub instytucje wdrażające.
7. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne!  Jedyny koszt jaki ponoszą uczestnicy wiąże się z przywiezieniem / przysłaniem organizatorom zgłaszanego projektu.
8.  Przygotowanie zgłoszenia nie jest skomplikowane i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy wypełnić formularze on-line.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy: www.zamekcieszyn.pl [1]
Informacje także na: https://www.facebook.com/SlaskaRzecz/

Źródło: Zamek Cieszyn
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś