Przejdź do treści głównej

Ruszył nabór studentów do ABSL Academy – prestiżowego programu edukacyjnego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-10-11 10:02

ABSL Academy to program skierowany do absolwentów, studentów oraz osób, które chciałyby rozpocząć swoją karierę w sektorze usług biznesowych. Realizowany jest przez firmy członkowskie Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (Association of Business Service Leaders in Poland - ABSL) oraz trzy śląskie uczelnie: Politechnikę Śląską, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz Uniwersytet Śląski.

Jego podstawowym celem jest przygotowanie uczestników do objęcia stanowisk pracy oferowanych przez firmy sektora usług biznesowych, będących partnerami kursu. Każdy uczestnik, który ukończy kurs z wynikiem pozytywnym, weźmie udział w rozmowie kwalifikacyjnej, która zadecyduje o tym czy firma będąca partnerem programu zaoferuje mu zatrudnienie.

Każdy uczestnik, który spełni kryteria ukończenia ABSL Academy, otrzyma:

  • Certyfikat Association of Business Service Leaders – będący potwierdzeniem zdobycia kompetencji poszukiwanych przez 170 pracodawców zrzeszonych w ABSL
  • CIMA Certificate in Shared Services – globalny certyfikat potwierdzający zdobycie profesjonalnej kwalifikacji w dziedzinie usług wspólnych i outsourcingu, opracowany przez praktyków z Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)
  • Świadectwo ukończenia kursu w Politechnice Śląskiej.

Nabór uczestników programu prowadzony jest za pośrednictwem strony: https://absl.polsl.pl.

Koordynatorem programu w PŚ jest Biuro Karier Studenckich.

Źródło: Politechnika Śląska
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś