Przejdź do treści głównej

Śląska nauka bez granic - 20 lat Regionalnego Punktu Kontaktowego przy Politechnice Śląskiej


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-09-30 16:02

Od ponad 15 lat Polska jest członkiem Unii Europejskiej i może korzystać z zewnętrznych instrumentów wsparcia, jakimi są środki unijne, w tym przeznaczone na działalność badawczą.

W związku z powyższym, Regionalny Punkt Kontaktowy Politechnika Śląska przedstawi podczas konferencji pt. „Śląska nauka bez granic - 20 lat Regionalnego Punktu Kontaktowego przy Politechnice Śląskiej” możliwości finansowania badań w bieżącej perspektywie oraz zachęci do udziału w Programie Horyzont 2020, inicjatywach krajowych, a także w kolejnym programie ramowym Komisji Europejskiej— Horizon Europe.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 21-22 października 2019 r. w auli D Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18B w Gliwicach.

Jego celem jest podsumowanie ostatnich lat działalności w programach ramowych jednostek naukowo-badawczych połączone z obchodami jubileuszu działalności Regionalnego Punktu Kontaktowego Politechnika Śląska.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszystkie informacje dotyczące spotkania można znaleźć pod adresem http://rpk.polsl.pl/pl/20-lat-rpk/o-wydarzeniu/143

Źródło: RPK PŚ
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś