Przejdź do treści głównej

Spotkania B2B w ramach targów SMART CITY EXPO KURYTYBA, BRAZYLIA


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2023-03-15 20:28

Przewiduje się, że w ciągu 40 lat zbudujemy więcej miast niż w całej historii ludzkości. Przyszłość zatem leży w miastach, a cyfryzacja jest niezbędną i nieuniknioną rewolucją, która zapewni miastom przyszłość, skupionym na ludziach i środowisku. Tam gdzie spotykają się technologia i miasta, istnieje szansa na bardziej zrównoważony i integracyjny świat. Smart City Expo to miejsce, w którym można inicjować i wyzwolić miejskie jutro na całym świecie. Tu zaczyna się przyszłość miast.

Rodzaj wydarzenia: Hybrydowo – uczestnicy mogą wziąć udział w wydarzeniu online oraz na miejscu.

Data wydarzenia: 22.03.2023 r. - 28.03.2023 r.

Zapraszamy przedsiębiorstwa na czwartą edycję Smart City Expo Curitiba. Jest to największe i najważniejsze wydarzenie w krajach Ameryki Łacińskiej dla tej branży, po raz kolejny będzie doskonałym centrum treści i networkingu wśród menedżerów inicjatyw publicznych, dyrektorów i kadry kierowniczej organizacji prywatnych, studentów, inwestorów, przedsiębiorców, badaczy, agencje rozwoju i ogół społeczeństwa obywatelskiego. Wydarzenie jest sponsorowane przez FIRA Barcelona, która co roku jest gospodarzem światowego kongresu Smart City Expo (www.smartcityexpo.com) w Barcelonie oraz kilku wydarzeń zagranicznych na całym świecie, takich jak Atlanta, Doha, Mérida, Buenos Aires i Szanghaj (www.smartcityexpo.com/en/abroads). Od 2018 roku Kurytyba jest oficjalnym miastem - gospodarzem wydarzenia o znaczeniu międzynarodowym w Brazylii. Edycja 2022 osiągnęła liczbę ponad 10 000 gości, ponad 100 prelegentów, 50 krajów, 360 miast, 130 burmistrzów oraz 100 sponsorów i instytucji wspierających.

 W 2023 roku, pod hasłem „Łączenie miast, ludzi i technologii”, wydarzenie odbędzie się na podwojonej powierzchni wystawienniczej, co spotęguje doświadczenia z technologią i bezprecedensowym Tomorrow Mobility, jako szczególny tor rozwoju promowany przez Fira Barcelona.

Tematyka giełdy B2B: mobilność, energia odnawialna i zrównoważony rozwój w środowisku miejskim, IoT oraz technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT) stosowane w rozwiązaniach miejskich w obszarach: zdrowia, edukacji, bezpieczeństwa, cyfryzacji w administracji, mobilności oraz środowiska i gospodarki odpadami.

Zapraszamy na targi, które zaprezentują przyszłość mobilności elektrycznej w miastach.

Możliwość rejestracji na spotkania B2B będzie na osobnej platformie b2match:

https://smart-city-expo-curitiba-brazil.b2match.io/

Link do EXPO: https://smartcityexpocuritiba.com/en

Kontakt dla firm, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203

Źródło: EEN
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś