Przejdź do treści głównej

Spotkanie Networkingowe w Cieszynie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-06-05 15:14

Klub Przedsiębiorcy zaprasza przedsiębiorców oraz przedstawicieli  środowisk biznesowych do udziału w Spotkaniu Networkingowym, które odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w „Karczmie Pod Dębem” w Cieszynie (Aleja Łyska 24). Start o godz. 17. 00.

Spotkanie będzie szansą na promocję firm i nawiązanie nowych kontaktów oraz podjęcie współpracy biznesowej z nowymi partnerami z regionu.  

Spotkanie będzie składało się z dwóch części. W pierwszej Michał Kucharski ze Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru opowie o skutecznym budowaniu relacji w biznesie. Porozmawiamy również o tym jak zachować się na spotkaniu biznesowym, jakie są najczęstsze błędy popełniane przez (nie tylko początkujących) przedsiębiorców. Zasada jest jedna – zero tematu tabu, obalamy wszelkie mity dot. wizerunku i relacji w biznesie. Druga część to spotkanie networkingowe, na którym praktycznie wykorzystamy wiedzę i umiejętności z pierwszej części. 

Prowadzący: Michał Kucharski, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, Dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości ds. Wiedzy i Społeczności, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer, Biznes Chillout, Raciborskie Śniadanie Biznesowe czy Śniadanie Biznesowe Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców. Od 2017 roku wykładowca akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator (KP) nie zapewnia poczęstunku. Ewentualna konsumpcja płatna na miejscu wg cennika restauracji. Obowiązuje rejestracja i przesłanie formularza zgłoszeniowego (do pobrania na www.zamekcieszyn.pl ) do 18 czerwca 2018 r. na adres: biuroklub@zamekcieszyn.pl. Prosimy o zabranie wizytówek i materiałów promocyjnych swojej firmy lub organizacji.  

Źródło: Zamek Cieszyn
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś