Przejdź do treści głównej

Spotkanie warsztatowe online pt. Kluczowa infrastruktura badawcza. Wymiar europejski i regionalny


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-10-05 08:45

Główny Instytut Górnictwa, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, organizuje spotkanie warsztatowe pt. „KLUCZOWA INFRASTRUKTURA BADAWCZA. WYMIAR EUROPEJSKI I REGIONALNY” adresowane do przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu, instytutów badawczych, uczelni wyższych i organizacji badawczych.

Temat przewodni spotkania:

Partnerstwo nauki i przemysłu oparte o skuteczne i wydajne wykorzystanie infrastruktury badawczej drogą do budowania stałego procesu transferu technologii i poprawy innowacyjności firm.

Spotkanie odbędzie się w dniu 11 października 2021 (poniedziałek), w godzinach 09:00 – 11:15.

Miejsce spotkania: on-line, platforma MSTeams.

Link do spotkania

Link do formularza rejestracyjnego. Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację w terminie do 10 października 2021 r.

Program spotkania (w załączeniu)

Warsztat tematyczny organizowany jest w ramach projektu "Improving Research and Innovation Infrastructure Performance: from Fragmented to Integrated and Sustainable Cooperation" (Inno-HEIs) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa, którego celem jest ulepszenie regionalnej polityki w zakresie badań naukowych i innowacji oraz promocja i wsparcie współpracy badawczej i biznesowej sektora nauki i przemysłu w celu poprawy innowacyjności firm.
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś