Przejdź do treści głównej

Spotkanie warsztatowe online pt. Modelowe rozwiązania w zakresie dostępu i zarządzania infrastrukturą badawczą


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-07-19 21:55

Główny Instytut Górnictwa, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, organizuje spotkanie warsztatowe pt. Modelowe rozwiązania w zakresie dostępu i zarządzania infrastrukturą badawczą adresowane do przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu, instytutów badawczych, uczelni wyższych i organizacji badawczych.

Celem spotkania jest analiza stanu bieżącego oraz identyfikacja problemów i wyzwań w zakresie dostępu i zarządzania infrastrukturą badawczą i innowacyjną województwa śląskiego, a także możliwość zapoznania się z dobrymi praktykami.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 lipca 2021 (środa), w godzinach 12:00 – 14:30

Miejsce spotkania: on-line, platforma MSTeams

Link do spotkania

Prosimy o rejestrację w terminie do 26 lipca 2021 r.

Link do rejestracji

Warsztat tematyczny organizowany będzie w ramach projektu "Improving Research and Innovation Infrastructure Performance: from Fragmented to Integrated and Sustainable Cooperation" (Inno-HEIs) współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa, którego celem jest ulepszenie regionalnej polityki w zakresie badań naukowych i innowacji oraz promocja i wsparcie współpracy badawczej i biznesowej sektora nauki i przemysłu w celu poprawy innowacyjności firm.

Zaproszenie na spotkanie znajduje się w załączniku.
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś