Przejdź do treści głównej

Spotkanie warsztatowe online pt. Przemysł 4.0 w specjalizacjach technologicznych województwa śląskiego i perspektywy rozwoju w kontekście RIS


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-10-05 08:45

Główny Instytut Górnictwa, na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, organizuje spotkanie warsztatowe pt. Przemysł 4.0 w specjalizacjach technologicznych woj. śląskiego i perspektywy rozwoju w kontekście RIS adresowane do przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu, instytutów badawczych, uczelni wyższych i organizacji badawczych.

Celem spotkania jest identyfikacja wyzwań i możliwości kreowania polityk związanych z wdrażaniem koncepcji Przemysłu 4.0 dla wzmacniania specjalizacji technologicznych w województwie śląskim.

Rezultaty warsztatu stanowić będą wkład dla tzw. regionalnego Action Plan zawierającego propozycje zmian polityki EFS oraz EFRR dla celniejszego wsparcia MŚP w transformacji do Przemysłu 4.0.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12 października 2021, w godzinach 9:00-11:30

Miejsce spotkania: on-line, platforma MSTeams.

Link do spotkania

Link do formularza rejestracyjnego. Ze względów organizacyjnych prosimy o rejestrację w terminie do 11 października 2021 r.

Agenda spotkania znajduje się w załączeniu.

Warsztat tematyczny organizowany będzie w ramach projektu „40Ready - Strengthening SME capacity to engage in Industry 4.0” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Europa, który promuje współpracę międzyregionalną w obszarze wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) w zakresie wdrażania idei Przemysłu 4.0.
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś