Przejdź do treści głównej

Szkolnictwo zawodowe – szanse i perspektywy rozwoju


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-11-09 11:54

Przemiany na rynku pracy i rozwój przemysłu wymagają dostosowania się ze strony systemów szkolnictwa ale też przede wszystkim oznaczają konieczność dialogu między obiema stronami. Jak ulepszyć wymianę informacji i współpracę miedzy pracodawcami a szkolnictwem zawodowym? Zapraszamy na konferencję organizowaną w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 

Podczas wydarzenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego wspólnie z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach w dniu 13 listopada 2018 będzie można spotkać się z przedstawicielami Kuratorium Oświaty w Katowicach, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, czy Urzędu Marszałkowskiego. To okazja, żeby porozmawiać z doradcą zawodowym, a także poszerzyć swoje kompetencje właśnie w tym obszarze.

Tematem wystąpień będą systemy kształcenia zawodowego na Śląsku oraz transfer wiedzy na rynki pracy m.in. przy pomocy programów stażowych czy doradztwa zawodowego dla uczniów. Dopełnieniem części praktycznej konferencji będą warsztaty dotyczące roli kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym.

Miejsce konferencji: Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, ul. Henryka Dąbrowskiego 23, Katowice, Sala Kolumnowa.

Więcej informacji:

Źrodło: UMWSL
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś