Przejdź do treści głównej

Targi MEDICA 2019, 18-21 listopada 2019r. Dusseldorf


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-05-28 15:08

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest organizatorem polskiego stoiska narodowego na międzynarodowych targach MEDICA w Dusseldorfie. Stoisko ma na celu promocję polskich innowacyjnych rozwiązań w obszarze medycyny.

Województwo śląskie planuje wyjazd na targi i promocję regionalnych rozwiązań z zakresu medycyny, która jest jedną z inteligentnych specjalizacji województwa śląskiego. Z tej okazji zachęcamy firmy z naszego województwa do prezentacji swoich osiągnieć na targach – na stoisku narodowym.

Podmioty uczestniczące w prezentacji na stoisku narodowym będą miały możliwość:

  • prezentacji własnych eksponatów (gotowych urządzeń i prototypów), w zależności od dostępności powierzchni i ilości zainteresowanych (eksponaty będą prezentowane na stoisku, jako przykłady polskiej myśli technicznej, zatem nie zostaną podpisane nazwą konkretnego producenta, natomiast przedstawiciel firmy będzie miał zapewnione miejsce przy eksponacie, by o nim opowiadać zwiedzającym);
  • prezentacji materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery);
  • wyświetlania materiałów audio-wizualnych na ekranach dostępnych na stoisku;
  • odbywania spotkań z specjalnej strefie b2b lub w wydzielonych pomieszczeniach;
  • skorzystania ze stoiska w celu organizacji prezentacji dla zaproszonych gości wedle ustalonego harmonogramu.

Zainteresowane firmy mogą nieodpłatnie skorzystać z powierzchni na stoisku narodowym. Wszystkie pozostałe koszty uczestnicy pokrywają we własnym zakresie (transport na miejsce wydarzenia, zakwaterowanie, przygotowanie i transport materiałów reklamowych, ubezpieczenie eksponatów, bilety wstępu na targi).

Na stoisku narodowym nie będzie również wydzielonych przestrzeni do dyspozycji poszczególnych podwystawców, natomiast będą Państwo mogli korzystać z całej przestrzeni stoiska, a przede wszystkim z przestrzeni b2b.

Zainteresowane firmy prosimy o wstępną deklarację chęci wyjazdu i udziału w prezentacji na stoisku narodowym. Jeśli posiadacie Państwo atrakcyjne (innowacyjne) eksponaty, proszę o przesłanie propozycji mailem, z opisem, zdjęciem i wymiarami potencjalnego eksponatu. Eksponaty podlegają akceptacji PARP.

Na późniejszym etapie będziemy Państwa prosić o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Mając na uwadze prestiż wydarzenia oraz dobre doświadczenia z roku ubiegłego, serdecznie zachęcamy Państwa  do udziału w stoisku narodowym w 2019 roku. Osoby zainteresowane wydarzeniem prosimy o informację do 31 maja 2019 r. na adres mpogodzinski@slaskie.pl i jtworuszka@slaskie.pl

Źródło: Wydział Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej UMWSL
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś