Przejdź do treści głównej

Warsztaty SMART_watch


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-04-23 00:17

Zapraszamy na warsztaty “SMART_WATCH POST 2020 SMART SPECIALISATION” realizowane w ramach projektu SMART_watch, którego Liderem jest Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z  o.o.

Warsztaty odbędą się 28 kwietnia 2020 r., a ich tematem przewodnim jest dyskusja o inteligentnych specjalizacjach w nowej perspektywie finansowania, działaniach pilotażowych w zakresie inteligentnych specjalizacji i współpracy międzyregionalnej w latach 2021-2027.

Wykład otwierający i dyskusję na temat monitorowania inteligentnych specjalizacji ‘’Updating S3 monitoring systems based on continuous learning” wygłosi Profesor Ricard Esparza Masana.

Celem spotkania jest wypracowanie poprzez dyskusję uczestników mechanizmów i rzetelnych wskaźników, które w ramach innowacyjnego podejścia poszerzają i ulepszają systemy monitorowania S3. Uczestnicy dowiedzą się również o działaniach pilotażowych w zakresie inteligentnej specjalizacji i współpracy międzyregionalnej w latach 2021-2027.

Spotkanie poprowadzą: Ricard Esparza Masana z Uniwersytetu w Barcelonie oraz Jitka Vocaskova z Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej (DG REGIO).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeIq8agWbX3q3G2wR…/viewform

Więcej informacji znajdziecie na temat wydarzenia na stronie:
https://gapr.pl/…/webinarium-smart_watch-post-2020-smart-s…/

Źródło: GAPR

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś