Przejdź do treści głównej

Webinarium. Sztuczna Inteligencja w medycynie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-07-01 10:14

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. zaprasza na kolejne webinarium w ramach projektu S3martMed. Tym razem tematem będzie Sztuczna Inteligencja w medycynie.

Kiedy?
4 lipca 2019 r. w godzinach 14:00-15:15.

Rejestracja na wydarzenie:

Webinar: AI in Medical Technology – Innovative projects across Europe

Agenda spotkania

O projekcie

Wsparcie polityk regionalnych w obszarze inteligentnych specjalizacji, a w szczególności tworzenie warunków pro-rozwojowych dla przyszłych inwestycji w sektorze technologii medycznych –  to główny cel europejskiej inicjatywy S3martMed. Na początku listopada 2018 r. w Lyonie odbyło się spotkanie inauguracyjne z udziałem wszystkich partnerów projektu.

Projekt S3martMed skupia 5 klastrów działających w obszarze medycznym – Lyonbiopôle (region Auvergne-Rhône-Alpes, Francja), Biowin (Walonia, Belgia), BioPmed (Piemont, Włochy), GAPR – MedSilesia (Górny Śląsk, Polska) i BioRegio STERN (Badenia-Wirtembergia, Niemcy).

Projekt finansowany jest przez Unię Europejską w ramach programu Cosme. S3martMed to część platformy modernizacji przemysłowej S3 poświęconej technologiom medycznym. Platforma ta została uruchomiona w 2017 r.   ma na celu przyspieszenie i intensyfikację współpracy międzyregionalnej pomiędzy ośrodkami badawczo-rozwojowymi i małymi/ średnimi przedsiębiorstwami (MŚP).

W ramach projektu organizowane będą między innymi webinaria skierowane do MŚP działających w obszarach technologii medycznych. W kolejnym etapie przedsiębiorcy oraz przedstawiciele jednostek badawczo-rozwojowych, jak również klastry zaproszone zostaną do udziału w spotkaniach brokerskich i matchmakingowych. W kolejne fazie wypracowane zostaną scenariusze inwestycyjne, opracowane możliwości wsparcia finansowego dla zidentyfikowanych i potencjalnych partnerstw w obszarze med-tech.

Źródło: GAPR
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś