Przejdź do treści głównej

ROBOTY MEDYCZNE 2017


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-12-06 15:20

Zapraszamyw dniach 8-9 grudnia 2017 r. do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na konferencję ROBOTY MEDYCZNE 2017.

W ramach konferencji zapraszamy również serdecznie na warsztaty regionalne dotyczące wykorzystania kluczowych technologii wspomagających w medycynie, realizowanych w ramach projektu KETGATE - ekosystem umożliwiający dostęp do infrastruktury i usług dedykowanych MŚP wykorzystujących kluczowe technologie wspomagające (KET).

Wstęp wolny – prosimy o przesłanie potwierdzenia przybycia na adres: medsilesia@gapr.pl

Program konferencji

Jeśli chcecie Państwo znaleźć się gronie firm, które otrzymają wsparcie w obszarze kluczowych technologii wspomagających lub jesteście zainteresowani współpracą z zagranicznymi jednostkami B+R na preferencyjnych warunkach  - prosimy o wypełnienie ankiety:

https://www.surveymonkey.com/r/KETGATEsurvey

Projekt KETGATE realizowany przez GAPR w międzynarodowym partnerstwie umożliwi dostęp do sieci usług dedykowanych MŚP w obszarze kluczowych technologii wspomagających (KET- Key-enabling Technology). Powstała w ramach projektu KETGATE sieć serwisowa i wsparcia biznesowego stworzona zostanie w oparciu o współpracę z jednostkami badawczo-rozwojowymi i oferowaną przez nich infrastrukturę. Dzięki temu możliwe będzie przeniesienie procesów i oferowanych usług na wyższy poziom, a MŚP z Europy Centralnej będą mogły korzystać z infrastruktury która najbardziej odpowiada ich potrzebom, nawet w przypadku gdy poszukiwana usługa czy laboratorium znajduje się za granicą. To z kolei pozwoli na weryfikację nowych rozwiązań technologicznych, w zaawansowanych stadiach badań i rozwoju produktu, przy udziale doświadczonych partnerów, zachowaniu niskich kosztów testowania i niskiego ryzyka finansowego.

Strona internetowa konferencji

Źródło: GAPR




Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis




Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś