Przejdź do treści głównej

Jak dobrze sprzedać produkt/usługę w formacie pitch presentation


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-04-15 10:30

Klaster MedSilesia - Śląska Sieć Wyrobów Medycznych zaprasza na zamknięte, bezpłatne  szkolenie dedykowane branży medycznej na temat: technik, praktycznych aspektów oraz podejścia do przygotowania oferty w formacie ,,pitch presentation". Prowadzący szkolenie Pan dr Piotr Kaczmarek - Kurczak, wykładowca w Katedrze Przedsiębiorczości - Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

Obecnie format ,,pitch presentation" - krótkich 15-20 minutowych prezentacji jest najbardziej popularną metodą wstępnej oceny pomysłu/inwestycji praktykowaną zarówno przez inwestorów indywidualnych, jak i fundusze VC.


Na naszym szkoleniu ekspert Pan Dr Piotr Kaczmarek - Kurczak, wykładowca w Katedrze Przedsiębiorczości Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, który oprócz pracy na uczelni ma bardzo bogate doświadczenie w rozwijaniu start-upów i współtworzenia ich ścieżek rozwoju oraz współpracy z funduszami VC, zaprezentuje techniki, praktyczne pomysły i rozwiązania pomocne do przygotowania skutecznej ,,pitch presentation". Spotkanie będzie również doskonałą okazją, aby przedstawić Państwu najbliższe wydarzenia, na których będziemy promować klaster.

Warsztaty odbędą się w dniu 20 kwietnia 2016 r. w Gliwicach, w godzinach 9:00 - 16:00, na terenie Centrum Edukacji i Biznesu NOWE GLIWICE, ul. Bojkowska 37, Budynek 4 - Maszynownia, sala 013 parter  i adresowane będą członkom klastra MedSilesia. Potencjalnie zainteresowani warsztatami i przystąpieniem do klastra MedSilesia mogą również zgłosić chęć udziału w spotkaniu, jednak ich obecność będzie wymagała akceptacji animatora klastra.

TERMIN: 20 kwietnia 2016 r.
GODZINY: 9:00 - 16:00 (uwaga nie zapewniamy wyżywienia)
MIEJSCE: Centrum Edukacji i Biznesu NOWE GLIWICE,
Gliwice, ul. Bojkowska 37, Budynek 4 - Maszynownia, sala 013 parter

Zgłoszenie prosimy dokonać na formularzu on-line pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/1EG6kMrE2kFvyvIPPje3azV-5AoUcI_RzmL7ODP9K-2E/viewform?c=0&w=1 .

Zgłoszenia będą weryfikowane przez Organizatora - możliwość udziału po otrzymaniu potwierdzenia mailowego.

Szczegółowe informacje pod nr tel. +48 32 33 93 180.

 

Źrodło: GAPR
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś