Przejdź do treści głównej

Brunch naukowo-biznesowy - Miliard w patencie 2


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-05-09 12:23

Spółka celowa Uniwersytetu Śląskiego SPIN-US zaprasza na drugą edycję spotkania networkingowego „Miliard w patencie", które odbędzie się dnia 10 maja 2016 r. w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wydarzenie przyjmuje formułę brunch'u naukowo-biznesowego adresowanego do firm sektora prywatnego, naukowców, inwestorów kapitałowych (korporacyjnych i prywatnych) oraz wszystkich zainteresowanych.

 

Kolejna edycja wydarzenia podzielona została na 2 dni. Pierwszego dnia uczestnicy będą mieć możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu efektywnego tworzenia projektów naukowo-badawczych (głównym organizatorem 1 dnia jest Uniwersytet Śląski). Z kolei nadrzędnym celem drugiego dnia jest prezentacja rozwiązań technologicznych UŚ połączona z aktywnym networkingiem.

Spotkanie ma na celu:

  • prezentację rozwiązań Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w obszarach tematycznych CHEMII oraz LIFESCIENCE pod kątem możliwości ich wykorzystania w gospodarce,
  • nawiązanie kooperacji między partnerami naukowymi i biznesowymi przy wykorzystaniu formuły B2B,
  • identyfikację projektów w celu przyszłej komercjalizacji wyników badań naukowych,

Spółka SPIN-US jako organizator pragnie zachęcić Państwa do udziału w opisywanym wydarzeniu, które może stanowić punkt wyjścia do nawiązania długofalowych relacji interdyscyplinarnych pod przyszłe projekty badawcze.

W związku z tym, iż ilość miejsc jest ograniczona prosimy o dokonywanie zapisów za pośrednictwem strony internetowej https://spinus.pl/miliard2/

W załączniku znajdą Państwo szczegółowe dotyczące spotkania w formie plakatu.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

Źródło: SPIN-US

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś