Przejdź do treści głównej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w wojewodztwie śląskim


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-09-20 13:29

Zaproszenie do współorganizowania obchodów 12 edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim.

W dniach 18-24 listopada 2019 odbędzie się 12 edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt, którego celem jest wspieranie przyszłych i obecnych przedsiębiorców, wspieranie edukacji w zakresie przedsiębiorczości i budowanie relacji między sektorem prywatnym, publicznym i pozarządowym tak, by podejmowały wspólne działania na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. W tym roku hasłem przewodnim jest Biznes bez barier.

Wyjątkowość Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości opiera się na dobrowolnym zaangażowaniu różnych podmiotów. Włączyć się w projekt można bardzo łatwo:

Jako partner - rejestrując się na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl  i zgłaszając chęć organizacji wydarzenia, które będzie powiązane tematycznie z przedsiębiorczością. Każdego, kto chce włączyć się w projekt w ten sposób, wesprze regionalny Koordynator - Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.  Rejestracja partnerów i wydarzeń upływa 25 października. Szczegółowy opis rejestracji znajduje się w przewodniku dla partnerów.

Jako uczestnik - wyszukując interesujące nas wydarzenia i rejestrując się na nie przez stronę internetową projektu. Większość wydarzeń jest bezpłatna i można się na nie zapisać bez względu na wiek.

Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce może zostać:
● instytucja publiczna,
● przedsiębiorstwo,
● instytucja państwowa,
● organizacja pozarządowa,
● uczelnia wyższa lub szkoła.
Warunkiem nadania podmiotowi tytułu partnera ŚTP jest zorganizowanie minimum jednego wydarzenia w ramach ŚTP w danym roku. Wydarzenie musi tematycznie wiązać się z szeroko pojętą przedsiębiorczością i przyjąć formę szkolenia, konferencji, warsztatu, wykładu, konkursu lub mieć formę online.

Wsparcia w organizacji wydarzenia i rejestracji spotkań udziela Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, który jest koordynatorem regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie śląskim.

Kontakt i szczegółowe informacje:
Wydział Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Marcin Pogodziński; mpogodzinski@slaskie.pl
tel. 32 77 40 150   
Joanna Tworuszka; jtworuszka@slaskie.pl
tel.  32 77 40 150

Więcej informacji:

https://biznes.slaskie.pl/aktualnosci/swiatowy-tydzien-przedsiebiorczosci-w-wojewodztwie-slaskim

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2018 roku w ŚTP włączyło się 939 partnerów, którzy zorganizowali w sumie 1378 wydarzeń, w których wzięło udział 112 000 uczestników.
Kontakt: kontakt@tydzienprzedsiebiorczosci.pl | Oficjalna strona: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl
Fb: facebook.com/GEW.Poland | Twitter: twitter.com/GEWPoland | Linkedin: https://www.linkedin.com/company/gewpoland/      
    
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś