Przejdź do treści głównej

Relacja i materiały z Śląskiego Festiwalu Innowacji!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2023-05-30 11:01

Dziękujemy za udział w ŚLĄSKIM FESTIWALU INNOWACJI!

To trzydniowe wydarzenie wspierające rozwój innowacji w regionie pozwoliło zweryfikować dotychczasowe działania i podsumować możliwe drogi rozwoju innowacyjnych przedsiębiorców, a także odnieść się do perspektyw rozwoju śląskiego ekosystemu startupowego.

Konferencja oraz panele i warsztaty odbyły się w ramach realizacji projektu Sieci Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych- sieci, która już od 10 lat wspiera śląski ekosystem innowacji, skupia kluczowe instytucje regionalne wokół inteligentnych specjalizacji i potencjału technologicznego regionu, a w ramach procesu przedsiębiorczego odkrywania pomaga w budowaniu przewag konkurencyjnych regionu. Fakt, że Sieć powiększyła się o dwa nowe obserwatoria: Design i Translog, napawa optymizmem.

Cieszymy się, że także najmłodsi skorzystali ze strefy dla dzieci i młodzieży w Planetarium – Śląskiego Parku Nauki.

Transmisja konferencji inaugurującej ŚFI dostępna jest na platformie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=KsNa2lLie3Q

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami panelistów.

Gospodarzem wydarzenia był Departament Rozwoju i Transformacji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Konferencja oraz warsztaty zostały zorganizowane w ramach projektu „Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim- II edycja”  współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś